Sorties
Top-15 Suisse romande
A l’affiche
Programme du 20.04. au 02.06.2024
selon le type Sorties Sélectionné par salles
Aarau | ||||||
Freier Film | The Monk and the Gun | sa 20:00 Bhutan/d/f |
||||
Terrestrial Verses | me, 01. mai 18:00 Farsi/d/f |
|||||
Ideal 1 | Sowas von super! | sa 15:00 D di 15:00 D me 15:00 D |
||||
Civil War | sa 20:00 D di 20:00 D lu 20:00 D ma 20:00 D me 20:00 D |
|||||
Ideal 3 | Abigail | di 17:30 D |
||||
Ideal 4 | Abigail | sa 20:30 D di 20:30 D lu 20:30 D ma 20:30 D me 20:30 D |
||||
Schloss 1 | Civil War | di 17:45 D |
||||
Schloss 2 | Civil War | sa 17:30 D |
||||
Abtwil | ||||||
blue Cinema Cinedome 1 | Civil War | sa 14:00 D sa 17:00 D sa 20:00 D di 14:00 D di 17:00 D di 20:00 D lu 14:00 D lu 17:00 D lu 20:00 D ma 14:00 D ma 17:00 D ma 20:00 D me 14:00 D me 17:00 D me 20:00 D |
||||
blue Cinema Cinedome 2 | Abigail | sa 14:30 D sa 17:30 D sa 20:30 D di 14:30 D di 17:30 D di 20:30 D lu 14:30 D lu 17:30 D lu 20:30 D ma 14:30 D ma 17:30 D ma 20:30 D me 14:30 D me 17:30 D me 20:30 D |
||||
blue Cinema Cinedome 6 | Sowas von super! | sa 14:30 D di 11:45 D di 14:30 D lu 14:30 D ma 14:30 D me 14:30 D |
||||
blue Cinema Cinedome 8 | Abigail | sa 23:15 D |
||||
blue Cinema Cinedome 9 | Civil War | sa 17:15 4DX D sa 23:00 4DX D di 20:15 4DX D lu 17:15 4DX D ma 20:15 4DX D me 17:15 4DX D |
||||
Abigail | sa 20:00 4DX D di 17:00 4DX D lu 20:00 4DX D ma 17:00 4DX D me 20:00 4DX D |
|||||
blue Cinema Cinedome First Lounge | Civil War | sa 14:30 D sa 17:30 D sa 20:30 D di 14:30 D di 17:30 D di 20:30 D lu 17:30 D lu 20:30 D ma 17:30 D ma 20:30 D me 17:30 D me 20:30 D |
||||
Aigle | ||||||
Cosmopolis 1 | Civil War | sa 20:30 vf sa 23:00 vf di 20:30 vf lu 20:30 vf ma 20:30 vf |
||||
Altdorf | ||||||
Leuzinger | Omegäng | sa 17:00 Dialekt di 18:00 Dialekt me 18:00 Dialekt |
||||
Ascona | ||||||
Otello | Viaggio della speranza | sa 20:30 versione originale sottotitoli in italiano di 18:20 versione originale sottotitoli in italiano lu 20:30 versione originale sottotitoli in italiano |
||||
Aubonne | ||||||
Rex | The Fall Guy | me, 01. mai 20:30 vf je, 02. mai 20:30 vo ve, 03. mai 20:30 vf sa, 04. mai 20:30 vf di, 05. mai 20:30 vo |
||||
Baar | ||||||
Lux | Sowas von super! | sa 14:30 D di 14:30 D |
||||
Abigail | sa 20:15 D di 20:15 D lu 20:15 D ma 20:15 D me 20:15 D |
|||||
Baden | ||||||
Trafo 2 | Sowas von super! | sa 15:15 D di 15:15 D lu 15:15 D ma 15:15 D me 15:15 D |
||||
Civil War | sa 20:30 Atmos E/d/f di 20:30 Atmos E/d/f lu 20:30 Atmos E/d/f ma 20:30 Atmos E/d/f me 20:30 Atmos E/d/f |
|||||
Trafo 3 | Abigail | sa 20:45 D di 20:45 D lu 20:45 D ma 20:45 D me 20:45 D |
||||
Basel | ||||||
Arena Cinemas 7 | Civil War | sa 17:50 E/d/f di 17:50 E/d/f lu 17:50 E/d/f ma 17:50 E/d/f |
||||
Arena Cinemas 8 | Civil War | sa 21:00 E/d/f di 21:00 E/d/f lu 20:30 E/d/f ma 20:30 E/d/f me 20:30 E/d/f |
||||
Arena Cinemas 9 | Civil War | sa 18:00 D sa 20:45 D di 18:00 D di 20:45 D lu 18:00 D lu 20:45 D ma 18:00 D ma 20:45 D me 18:00 D me 20:45 D |
||||
Arena Cinemas 10 | Abigail | sa 18:30 D sa 21:00 D di 18:30 D di 21:00 D lu 18:00 D lu 21:00 D ma 18:00 D ma 21:00 D me 18:00 D me 21:00 D |
||||
Arena Cinemas 11 | Wunderland | sa 17:40 D di 17:40 D lu 17:55 D ma 17:55 D me 17:40 D |
||||
Arena Cinemas 14 | Civil War | sa 15:00 D di 15:00 D me 15:00 D |
||||
Küchlin Saal 1 | Civil War | di 17:45 E/d/f |
||||
Küchlin Saal 5 | Civil War | sa 17:00 E/d/f |
||||
kult.kino atelier 1 | The Monk and the Gun | sa 20:20 Ov/d/f di 20:20 Ov/d/f lu 20:20 Ov/d/f ma 20:20 Ov/d/f me 20:20 Ov/d/f |
||||
kult.kino atelier 3 | Omegäng | sa 12:20 Dial/d/f sa 20:50 Dial/d/f di 12:20 Dial/d/f di 20:50 Dial/d/f lu 12:20 Dial/d/f lu 20:50 Dial/d/f ma 12:20 Dial/d/f ma 20:50 Dial/d/f me 12:20 Dial/d/f me 20:50 Dial/d/f |
||||
Sowas von super! | sa 13:50 D di 13:50 D lu 13:50 D ma 13:50 D me 13:50 D |
|||||
kult.kino atelier 4 | The Monk and the Gun | sa 16:00 Ov/d/f di 16:00 Ov/d/f lu 16:00 Ov/d/f ma 16:00 Ov/d/f me 16:00 Ov/d/f |
||||
kult.kino camera 2 | Fantastic Machine | sa 16:00 E/D/d di 16:00 E/D/d lu 16:00 E/D/d ma 16:00 E/D/d me 16:00 E/D/d |
||||
Bellinzona | ||||||
Forum 1 | Civil War | sa 20:30 I di 20:30 I lu 20:30 I |
||||
Forum 2 | Tito e Vinni a tutto ritmo | di 16:00 I |
||||
Viaggio in Giappone | di 18:15 I me 18:15 I |
|||||
Civil War | me 20:30 I |
|||||
Forum 3 | Tito e Vinni a tutto ritmo | sa 13:45 I me 13:45 I |
||||
Bern | ||||||
CineBubenberg | Civil War | di 17:15 E/d/f |
||||
CineCamera | Sowas von super! | sa 15:45 D di 15:45 D |
||||
CineMovie 2 | Wunderland | sa 12:15 D sa 18:15 D di 12:15 D di 18:15 D lu 12:15 D lu 18:15 D ma 12:15 D ma 18:15 D me 12:15 D me 18:15 D |
||||
Pathé Westside 1 | Civil War | sa 16:00 D sa 22:45 D di 15:30 D di 18:00 D di 20:30 E/d/f lu 12:45 D lu 15:30 D lu 18:00 D lu 20:30 D ma 12:45 D ma 15:30 D ma 18:00 D ma 20:30 D me 15:30 D me 18:00 D me 20:30 E/d/f |
||||
Pathé Westside 5 | Sowas von super! | sa 11:00 D sa 13:00 D sa 15:00 D di 11:45 D di 13:45 D di 15:45 D me 13:45 D me 15:45 D |
||||
Pathé Westside 6 | Abigail | sa 17:30 D di 17:30 D lu 12:30 D lu 15:00 D lu 17:30 E/d/f ma 12:30 D ma 15:00 D ma 17:30 D me 17:45 D |
||||
Pathé Westside 8 | Abigail | sa 20:45 D di 20:45 E/d/f lu 20:45 D ma 20:45 D me 20:45 D |
||||
Pathé Westside 10 | Civil War | sa 11:45 E/d/f sa 18:00 E/d/f sa 20:30 D di 10:45 D |
||||
Abigail | sa 23:15 D |
|||||
Pathé Westside 11 | Abigail | sa 18:00 4DX D sa 23:30 4DX D di 20:45 4DX D lu 13:00 4DX D lu 18:15 4DX D ma 15:30 4DX D ma 20:45 4DX D me 18:15 4DX D |
||||
Civil War | sa 20:45 4DX D di 18:00 4DX D lu 15:30 4DX D lu 20:45 4DX D ma 13:00 4DX D ma 18:15 4DX D me 20:45 4DX D |
|||||
Rex 1 | The Monk and the Gun | sa 20:30 E/d/f di 13:15 E/d/f lu 20:30 E/d/f ma 16:45 E/d/f |
||||
Omegäng | lu 14:00 Dial/d ma 18:45 Dial/d |
|||||
Fantastic Machine | ma 15:00 Ov/d me 13:45 Ov/d |
|||||
Rex 2 | Fantastic Machine | sa 16:45 Ov/d di 17:15 Ov/d lu 15:00 Ov/d |
||||
Omegäng | sa 18:45 Dial/d di 13:00 Dial/d di 19:00 Dial/d lu 18:45 Dial/d ma 14:30 Dial/d me 18:45 Dial/d |
|||||
The Monk and the Gun | di 20:30 E/d/f lu 16:45 E/d/f ma 20:30 E/d/f me 20:30 E/d/f |
|||||
Bex | ||||||
Grain d'Sel | Daaaaaalí! | ma 20:00 vf |
||||
The Fall Guy | me, 01. mai 20:00 vf je, 02. mai 20:00 vo ve, 03. mai 20:30 vo sa, 04. mai 20:30 vf di, 05. mai 17:00 vf |
|||||
Biel | ||||||
blue Cinema Cinedome 1 | Civil War | sa 14:30 D sa 17:30 E/d/f sa 20:30 D di 14:30 D di 17:30 E/d/f di 20:30 D lu 14:30 D lu 17:30 E/d/f lu 20:30 D ma 14:30 D ma 17:30 E/d/f ma 20:30 D me 14:30 D me 17:30 E/d/f me 20:30 D |
||||
blue Cinema Cinedome 4 | Civil War | sa 17:15 F sa 20:15 F di 17:15 F di 20:15 F lu 17:15 F lu 20:15 F ma 17:15 F me 17:15 F me 20:15 F |
||||
blue Cinema Cinedome 5 | Sowas von super! | sa 14:15 D di 11:30 D di 14:15 D lu 14:15 D ma 14:15 D me 14:15 D |
||||
Abigail | sa 20:15 D di 20:15 D lu 20:15 D ma 20:15 D me 20:15 D |
|||||
Filmpodium | Fantastic Machine | sa 18:00 Ov/d di 10:30 Ov/d lu 20:30 Ov/d/f |
||||
Omegäng | ma 19:00 Dial/d/f |
|||||
Lido 2 | The Monk and the Gun | sa 18:00 Ov/d/f di 18:00 Ov/d/f lu 18:00 Ov/d/f ma 18:00 Ov/d/f me 18:00 Ov/d/f |
||||
Rex 1 | Civil War | sa 15:00 F sa 20:15 E/d/f di 15:00 F di 20:15 E/d/f lu 20:15 E/d/f ma 20:15 E/d/f me 15:00 F me 20:15 E/d/f |
||||
Rex 2 | The Monk and the Gun | sa 12:00 Ov/d/f di 12:00 Ov/d/f lu 12:00 Ov/d/f me 12:00 Ov/d/f |
||||
Sowas von super! | sa 14:15 D di 14:15 D me 14:15 D |
|||||
Bienne | ||||||
Lido 2 | The Monk and the Gun | sa 18:00 vo di 18:00 vo lu 18:00 vo ma 18:00 vo me 18:00 vo |
||||
Rex 1 | Civil War | sa 15:00 vf sa 20:15 vo di 15:00 vf di 20:15 vo lu 20:15 vo ma 20:15 vo me 15:00 vf me 20:15 vo |
||||
Rex 2 | The Monk and the Gun | sa 12:00 vo di 12:00 vo lu 12:00 vo ma 12:00 vo me 12:00 vo |
||||
Brugg | ||||||
Excelsior | Civil War | sa 20:30 D di 20:30 D lu 20:30 D |
||||
Wunderland | lu 18:15 D ma 18:15 D |
|||||
Abigail | me 20:30 D |
|||||
Odeon | Sowas von super! | sa 13:00 D |
||||
Fantastic Machine | di 11:00 Ov/d/f |
|||||
The Monk and the Gun | di 18:00 Ov/d/f ma 18:00 Ov/d/f |
|||||
Bulle | ||||||
Les Prado 1 | Civil War | sa 20:45 vf di 20:45 vf |
||||
Les Prado 2 | Civil War | sa 18:10 vf di 18:10 vf lu 19:50 vf ma 19:50 vf |
||||
Les Prado 3 | La ferme des Bertrand | sa 15:50 vf sa 20:30 vf di 11:10 vf di 20:30 vf lu 19:40 vf |
||||
Burgdorf | ||||||
Krone | Sowas von super! | sa 14:00 D di 14:00 D |
||||
Carouge | ||||||
Bio grande salle | Daaaaaalí! | sa 14:50 vf sa 19:00 vf di 14:00 vf di 20:45 vf lu 16:35 vf ma 14:00 vf ma 20:45 vf |
||||
Chur | ||||||
Apollo | Sowas von super! | sa 13:45 D di 13:15 D lu 15:00 D ma 14:30 D me 15:00 D |
||||
Civil War | sa 15:45 D di 17:15 D lu 19:00 D ma 18:30 D |
|||||
blue Cinema 1 | Civil War | sa 14:30 D sa 17:30 E/d sa 20:30 D sa 23:30 D di 14:30 D di 17:30 D di 20:30 E/d lu 14:30 D lu 17:30 E/d lu 20:30 D ma 14:30 D ma 17:30 D ma 20:30 E/d me 14:30 D me 17:30 E/d me 20:30 D |
||||
blue Cinema 2 | Civil War | sa 17:00 D sa 20:00 E/d/f di 17:00 E/d/f di 20:00 D lu 17:00 D lu 20:00 E/d/f ma 17:00 E/d/f ma 20:00 D me 17:00 D me 20:00 E/d/f |
||||
blue Cinema 3 | Abigail | sa 20:15 D sa 23:00 D di 20:15 D lu 20:15 D ma 20:15 D me 20:15 D |
||||
blue Cinema 5 | Civil War | sa 20:45 D di 20:45 D lu 20:45 D ma 20:45 D me 20:45 D |
||||
blue Cinema 6 | Civil War | sa 17:15 D di 17:15 D lu 17:15 D ma 17:15 D me 17:15 D |
||||
blue Cinema 7 | Sowas von super! | sa 14:15 D di 14:15 D lu 14:15 D ma 14:15 D me 14:15 D |
||||
blue Cinema 8 | Civil War | sa 17:45 4DX D di 20:30 4DX D lu 17:45 4DX D ma 20:30 4DX D me 17:45 4DX D |
||||
Abigail | sa 20:30 4DX D di 17:45 4DX D lu 20:30 4DX D ma 17:45 4DX D me 20:30 4DX D |
|||||
Kinocenter Quader | The Monk and the Gun | sa 15:45 Ov/d/f |
||||
Civil War | sa 20:30 D |
|||||
Kinocenter Studio | The Monk and the Gun | di 16:45 Ov/d/f lu 16:00 Ov/d/f me 18:15 Ov/d/f |
||||
Kinocenter Stadthof | Sowas von super! | di 11:15 D |
||||
Civil War | lu 15:45 D me 21:00 D |
|||||
Cossonay | ||||||
Cinéma Casino | N'avoue jamais | je 20:30 vf ve 20:30 vf sa, 27. avr 20:30 vf di, 28. avr 20:30 vf |
||||
La ferme des Bertrand | sa, 27. avr 18:00 vf di, 28. avr 18:00 vf |
|||||
Crans-Montana | ||||||
Cinécran | Civil War | sa 21:00 vo di 21:00 vo ma 21:00 vo |
||||
Delémont | ||||||
Cinemont 1 | La ferme des Bertrand | sa 17:45 vf di 17:45 vf lu 15:30 vf lu 17:30 vf ma 17:30 vf |
||||
Civil War | sa 19:45 vf di 19:45 vf lu 19:45 vf |
|||||
Cinemont 2 | Civil War | sa 23:00 vf di 12:30 vf |
||||
Ici et là-bas | di 17:15 vf |
|||||
Monkey Man | lu 20:15 vf |
|||||
Cinemont 3 | The Monk and the Gun | sa 17:00 vo |
||||
Monkey Man | sa 22:10 vf |
|||||
Le mal n'existe pas | di 19:00 vo |
|||||
Ici et là-bas | lu 19:30 vf ma 19:30 vf |
|||||
Cinemont 4 | Gekijô-ban Supai Famir... | sa 15:00 vo di 15:45 vf |
||||
Ici et là-bas | sa 20:00 vf lu 15:45 vf |
|||||
Daaaaaalí! | di 18:15 vo lu 18:00 vo |
|||||
Dietlikon | ||||||
Pathé Dietlikon 2 | Abigail | sa 15:00 D sa 17:30 D sa 20:00 D sa 22:30 D di 15:00 D di 17:30 D di 20:00 D lu 15:00 D lu 17:30 D lu 20:00 E/d/f ma 15:00 D ma 17:30 E/d/f ma 20:00 D me 15:00 D me 17:30 D me 20:00 D |
||||
Pathé Dietlikon 3 | Civil War | sa 15:30 D sa 18:00 E/d/f sa 20:30 D sa 23:00 D di 15:30 D di 18:00 D di 20:30 E/d/f lu 15:30 D lu 18:00 D lu 20:30 D ma 15:30 D ma 18:00 D ma 20:30 D me 15:30 D me 18:00 D me 20:30 E/d/f |
||||
Pathé Dietlikon 5 | Sowas von super! | sa 13:00 D sa 15:00 D di 11:30 D di 13:30 D di 15:30 D lu 13:30 D lu 15:30 D ma 13:30 D ma 15:30 D me 13:30 D me 15:30 D |
||||
Pathé Dietlikon 9 | Civil War | sa 18:15 4DX D lu 18:00 4DX D ma 20:30 4DX D |
||||
Abigail | sa 20:45 4DX D di 18:00 4DX D lu 20:30 4DX D me 18:00 4DX D |
|||||
Ebikon | ||||||
Pathé Mall of Switzerland 1 | Civil War | sa 13:30 IMAX D sa 20:30 IMAX D di 13:45 IMAX D di 20:00 IMAX E/d lu 14:00 IMAX D lu 20:30 IMAX E/d ma 15:30 IMAX D ma 20:45 IMAX D me 14:00 IMAX D me 20:00 IMAX E/d |
||||
Pathé Mall of Switzerland 2 | Abigail | sa 20:30 E/d/f di 20:30 E/d/f |
||||
Civil War | lu 20:30 E/d/f me 20:45 E/d/f |
|||||
Pathé Mall of Switzerland 5 | Civil War | sa 15:30 D sa 18:00 D sa 20:30 E/d/f sa 23:15 D di 15:30 D di 18:00 D di 20:30 D lu 13:00 D lu 15:30 D lu 18:00 E/d/f lu 20:30 D ma 13:00 D ma 15:30 D ma 18:00 D ma 20:30 E/d/f me 15:30 D me 18:00 D me 20:30 D |
||||
Pathé Mall of Switzerland 8 | Sowas von super! | sa 13:00 D di 11:00 D di 13:00 D lu 13:00 D ma 13:00 D me 13:00 D |
||||
Abigail | sa 17:45 D sa 20:15 D di 17:45 D di 20:15 D lu 17:45 D lu 20:15 D ma 17:45 D ma 20:15 D me 17:45 D |
|||||
Pathé Mall of Switzerland 9 | Civil War | sa 17:45 4DX D sa 23:15 4DX D di 20:30 4DX D lu 18:00 4DX D ma 20:30 4DX D me 18:00 4DX D |
||||
Abigail | sa 20:30 4DX D di 17:45 4DX D lu 20:30 4DX D ma 18:00 4DX D me 20:30 4DX D |
|||||
Pathé Mall of Switzerland 10 | Sowas von super! | sa 15:00 D di 15:00 D me 15:00 D |
||||
Pathé Mall of Switzerland 12 | Abigail | me 20:30 D |
||||
Einsiedeln | ||||||
Cineboxx 1 | Civil War | sa 20:15 D di 20:15 D ma 20:15 D me 20:15 D |
||||
Emmenbrücke | ||||||
blue Cinema Maxx 1 | Abigail | sa 23:00 D |
||||
blue Cinema Maxx 2 | Abigail | sa 14:30 D sa 17:30 D sa 20:30 D di 14:30 D di 17:30 D di 20:30 D lu 14:30 D lu 17:30 D lu 20:30 D ma 14:30 D ma 17:30 D ma 20:30 D me 14:30 D me 17:30 D me 20:30 D |
||||
blue Cinema Maxx 3 | Civil War | sa 14:00 D sa 17:00 D sa 20:00 D di 14:00 D di 17:00 D di 20:00 D lu 14:00 D lu 17:00 D lu 20:00 D ma 14:00 D ma 17:00 D ma 20:00 D me 14:00 D me 17:00 D me 20:00 D |
||||
blue Cinema Maxx 4 | Sowas von super! | sa 14:30 D di 14:30 D lu 14:30 D ma 14:30 D me 14:30 D |
||||
blue Cinema Maxx 6 | Civil War | sa 23:00 D |
||||
blue Cinema Maxx 8 | Civil War | sa 20:30 4DX D di 17:30 4DX D lu 20:30 4DX D ma 17:30 4DX D me 20:30 4DX D |
||||
Engelberg | ||||||
Kino Engelberg | Omegäng | sa 18:00 Dialekt di 11:00 Dialekt ma 20:15 Dialekt |
||||
Civil War | sa 20:30 D di 18:00 D lu 20:15 D me 20:15 D |
|||||
Frauenfeld | ||||||
Schlosskino | Civil War | sa 20:00 D di 20:00 D me 20:00 D |
||||
Fribourg | ||||||
Arena Cinémas 1 | Civil War | sa 17:50 vf sa 20:50 vf di 17:50 vf di 20:50 vf lu 17:50 vf lu 20:50 vf ma 17:50 vf ma 20:50 vf |
||||
Arena Cinémas 2 | Ici et là-bas | sa 13:30 vf sa 20:55 vf di 13:30 vf di 20:55 vf lu 20:55 vf ma 20:55 vf |
||||
Arena Cinémas 4 | Gekijô-ban Supai Famir... | sa 21:00 vo di 21:00 vo lu 21:00 vo ma 21:00 vo |
||||
Arena Cinémas 7 | Civil War | sa 20:35 vo di 20:35 vo lu 20:35 vo ma 20:35 vo |
||||
Les Rex 1 | La ferme des Bertrand | di 18:10 vf lu 15:40 vf lu 18:10 vf ma 15:40 vf ma 18:10 vf |
||||
Les Rex 3 | La ferme des Bertrand | sa 18:10 vf |
||||
Le mal n'existe pas | sa 20:40 vo di 11:20 vo di 20:40 vo lu 20:40 vo ma 20:40 vo |
|||||
Gelterkinden | ||||||
Sputnik im Marabu | Omegäng | lu 20:15 Dialekt |
||||
Genève | ||||||
Arena Cinémas La Praille 3 | Civil War | sa 16:15 vf di 16:15 vf |
||||
Ici et là-bas | sa 18:45 vf di 18:45 vf lu 18:45 vf ma 18:45 vf |
|||||
Arena Cinémas La Praille 4 | Civil War | sa 18:10 vf sa 20:55 vf di 18:10 vf di 20:55 vf |
||||
Arena Cinémas La Praille 5 | Gekijô-ban Supai Famir... | sa 18:10 vf sa 20:40 vo di 18:10 vf di 20:40 vo lu 18:10 vf lu 20:40 vo ma 18:10 vf ma 20:40 vo |
||||
Arena Cinémas La Praille 6 | Civil War | lu 18:00 vf lu 20:45 vf ma 18:00 vf ma 20:45 vf |
||||
Arena Cinémas La Praille 8 | Ici et là-bas | sa 14:00 vf di 14:00 vf |
||||
Civil War | sa 18:15 vo sa 20:45 vo di 18:15 vo di 20:45 vo lu 18:15 vo lu 20:45 vo ma 18:15 vo ma 20:45 vo |
|||||
Ciné 17 | Civil War | sa 20:45 4K 7.1 vo lu 15:05 4K 7.1 vo ma 15:35 4K 7.1 vo |
||||
Cinéma C.D.D. | La bella estate | lu 19:00 vo ma 19:00 vo |
||||
Zadvengers | ma 21:00 vf |
|||||
Cinerama Empire | Civil War | sa 13:45 4K 7.1 vo sa 22:15 4K 7.1 vo di 13:45 4K 7.1 vo di 18:35 4K 7.1 vo di 20:30 4K 7.1 vo lu 13:45 4K 7.1 vo lu 18:35 4K 7.1 vo lu 20:30 4K 7.1 vo ma 13:45 4K 7.1 vo ma 18:35 4K 7.1 vo ma 20:30 4K 7.1 vo |
||||
Le Nord-Sud Salle Nord | Le mal n'existe pas | sa 13:50 vo sa 18:25 vo di 13:50 vo di 18:25 vo lu 13:50 vo lu 18:25 vo ma 13:50 vo ma 18:25 vo |
||||
Les Cinémas du Grütli Michel Simon | The Monk and the Gun | sa 14:30 vo |
||||
Une famille | sa 19:00 vf |
|||||
Daaaaaalí! | sa 21:00 vf di 17:30 vf di 19:15 vf lu 21:00 vf |
|||||
Les Cinémas du Grütli Henri Langlois | The Monk and the Gun | di 14:00 vo lu 20:45 vo |
||||
Une famille | di 16:30 vf lu 14:15 vf ma 17:15 vf |
|||||
Daaaaaalí! | lu 16:45 vf ma 21:15 vf |
|||||
Les Scala 1 | La ferme des Bertrand | sa 13:45 vf di 13:45 vf lu 13:45 vf ma 13:45 vf |
||||
Le mal n'existe pas | sa 20:50 vo di 20:50 vo lu 20:50 vo ma 20:50 vo |
|||||
Les Scala 2 | La ferme des Bertrand | sa 18:40 vf di 18:40 vf lu 18:40 vf ma 18:40 vf |
||||
Les Scala 3 | Le mal n'existe pas | sa 16:35 vo di 16:35 vo lu 16:35 vo ma 16:35 vo |
||||
Pathé Balexert 4 | Civil War | sa 13:30 IMAX vf sa 20:00 IMAX vo di 17:15 IMAX vo di 20:00 IMAX vf lu 13:30 IMAX vf lu 20:00 IMAX vo ma 17:15 IMAX vf ma 20:00 IMAX vo |
||||
Pathé Balexert 5 | Monkey Man | sa 17:30 vo sa 20:15 vf sa 23:00 vf di 17:30 vf di 20:15 vo lu 14:30 vf lu 17:30 vo lu 20:15 vf ma 14:30 vf ma 17:30 vf ma 20:15 vo |
||||
Pathé Balexert 6 | Spy x Family Code: White | sa 15:30 vf sa 20:45 vo sa 23:15 vf di 15:30 vo di 20:45 vf lu 15:30 vf lu 20:45 vo ma 15:30 vo ma 20:45 vf |
||||
Pathé Balexert 7 | Civil War | sa 15:15 vf sa 18:00 vo sa 20:45 vf sa 23:15 vf di 15:15 vo di 18:00 vf di 20:45 vo lu 12:45 vf lu 15:15 vf lu 18:00 vo lu 20:45 vf ma 12:45 vf ma 15:15 vo ma 18:00 vf ma 20:45 vo |
||||
Grenchen | ||||||
Palace | Civil War | sa 20:15 D di 20:15 D lu 20:15 D ma 20:15 D me 20:15 D |
||||
Rex | Omegäng | sa 18:15 Dialekt di 18:15 Dialekt lu 18:15 Dialekt me 18:15 Dialekt |
||||
Heerbrugg | ||||||
Kinotheater Madlen | Sowas von super! | sa 13:30 D di 15:45 D me 13:30 D |
||||
Omegäng | sa 15:30 Dialekt di 20:30 Dialekt lu 18:00 Dialekt |
|||||
Heiden | ||||||
Rosental | Das Geheimnis von La M... | di, 05. mai 15:00 D |
||||
Garfield – De Film | me, 29. mai 15:00 Dialekt |
|||||
Ins | ||||||
Inskino | Garfield – De Film | sa, 25. mai 14:00 Dialekt di, 26. mai 14:00 Dialekt me, 29. mai 14:00 Dialekt |
||||
La Chaux-de-Fonds | ||||||
ABC | Daaaaaalí! | sa 20:15 vf di 20:15 vf lu 20:15 vf ma 20:15 vf |
||||
Le mal n'existe pas | lu 18:15 vo ma 18:15 vo |
|||||
Scala 1 | La ferme des Bertrand | sa 13:15 vf di 13:15 vf lu 15:15 vf |
||||
Civil War | sa 20:00 vf di 20:00 vf lu 20:00 vf ma 20:00 vf |
|||||
Spy x Family Code: White | lu 17:30 vo |
|||||
Scala 2 | La ferme des Bertrand | sa 17:45 vf di 17:45 vf lu 17:45 vf ma 17:45 vf |
||||
Scala 3 | Spy x Family Code: White | sa 15:45 vo di 15:45 vf |
||||
Civil War | sa 22:30 vf |
|||||
La Sarraz | ||||||
Casino | La ferme des Bertrand | sa 18:00 vf di 18:00 vf |
||||
Langenthal | ||||||
Scala 1 | Civil War | sa 20:15 D di 20:15 D lu 20:15 D ma 20:15 D me 20:15 D |
||||
Scala 2 | Sowas von super! | sa 13:00 D di 13:00 D me 15:30 D |
||||
Lausanne | ||||||
Bellevaux | Daaaaaalí! | sa 20:30 vf di 18:45 vf lu 20:30 vf ma 18:45 vf |
||||
Capitole Freddy Buache | N'attendez pas trop de... | je, 02. mai 19:00 vo ve, 03. mai 20:00 vo |
||||
Averroès et Rosa Parks | me, 08. mai 19:00 vo di, 12. mai 18:00 vo |
|||||
Capitole Lucienne Schnegg | N'attendez pas trop de... | sa, 04. mai 20:00 vo di, 05. mai 17:00 vo ma, 07. mai 14:30 vo |
||||
Averroès et Rosa Parks | je, 09. mai 17:30 vo ve, 10. mai 20:30 vo sa, 11. mai 14:00 vo |
|||||
Pathé Flon 1 | Civil War | ma 20:20 vo |
||||
Pathé Flon 2 | Civil War | ma 15:30 vo ma 18:10 vf |
||||
Pathé Flon 3 | Civil War | sa 23:20 vf |
||||
Pathé Flon 4 | Civil War | sa 20:20 4DX vf sa 22:50 4DX vf di 18:00 4DX vo lu 12:50 4DX vf lu 18:00 4DX vf lu 20:30 4DX vf ma 15:30 4DX vf ma 18:00 4DX vf |
||||
Pathé Flon 5 | Monkey Man | sa 10:15 vo sa 18:00 vo sa 20:50 vf sa 23:30 vf di 11:15 vo di 18:20 vf di 21:00 vf lu 13:00 vf lu 15:40 vf lu 18:20 vo lu 21:00 vf |
||||
Pathé Flon 6 | Civil War | sa 10:45 vo sa 15:45 vf sa 18:15 vo sa 20:45 vf di 10:45 vo di 15:45 vo di 18:15 vf di 20:45 vo lu 13:20 vo lu 15:45 vf lu 18:15 vo lu 20:45 vf |
||||
Monkey Man | ma 13:00 vf ma 15:40 vf ma 18:15 vf ma 21:00 vo |
|||||
Pathé Flon 7 | Spy x Family Code: White | sa 10:30 vo sa 13:00 vf sa 18:00 vo di 10:30 vo di 13:00 vf di 18:00 vo lu 13:00 vo lu 18:00 vo ma 13:00 vo ma 18:00 vf |
||||
Pathé Les Galeries 2 | Daaaaaalí! | sa 10:50 vf sa 16:50 vf sa 18:40 vf di 10:50 vf di 16:50 vf di 20:30 vf lu 16:50 vf lu 18:40 vf ma 16:50 vf ma 20:30 vf |
||||
Pathé Les Galeries 5 | Daaaaaalí! | sa 13:15 vf di 13:15 vf lu 13:15 vf ma 13:15 vf |
||||
Pathé Les Galeries 7 | The Monk and the Gun | sa 10:45 vo sa 18:10 vo di 10:45 vo di 20:15 vo lu 18:10 vo ma 20:15 vo |
||||
Sidonie au Japon | sa 15:30 vf sa 20:40 vf di 15:30 vf di 18:10 vf lu 15:30 vf lu 20:40 vf ma 15:30 vf ma 18:10 vf |
|||||
Le Locle | ||||||
Ciné Casino | Frères | me 18:30 vf ve 18:30 vf sa, 27. avr 18:30 vf di, 28. avr 16:15 vf ma, 30. avr 18:30 vf |
||||
La planète des singes ... | me, 08. mai 20:45 vf je, 09. mai 20:45 vo ve, 10. mai 20:45 vf sa, 11. mai 20:45 vf di, 12. mai 20:30 vf lu, 13. mai 20:45 vo ma, 14. mai 20:45 vf |
|||||
Le Sentier | ||||||
La Bobine | Civil War | sa 20:00 vf |
||||
Lenk im Simmental | ||||||
Cinema Lenk | La voie royale | ve, 03. mai 18:00 F/d sa, 04. mai 18:00 F/d di, 05. mai 18:00 F/d |
||||
The Fall Guy | ve, 03. mai 20:30 D sa, 04. mai 20:30 D di, 05. mai 20:30 D |
|||||
White Bird | sa, 11. mai 18:00 E/d/f di, 12. mai 18:00 E/d/f |
|||||
Les Breuleux | ||||||
Cinéma Lux | La ferme des Bertrand | sa 20:30 vf |
||||
Liestal | ||||||
Kinooris | Civil War | sa 20:00 D di 18:00 D lu 20:15 D |
||||
Sputnik | Wunderland | sa 11:00 Dän/d/f di 15:00 Dän/d/f ma 18:00 Dän/d/f |
||||
The Monk and the Gun | ma 12:15 Ov/d/f |
|||||
Locarno | ||||||
PalaCinema 1 | Civil War | sa 21:15 I di 21:15 I lu 21:15 I ma 21:15 I |
||||
PalaCinema 3 | Tito e Vinni a tutto ritmo | sa 14:00 I sa 16:25 I di 14:00 I di 16:25 I me 15:30 I |
||||
Rialto 3 | La sala professori | sa 20:15 tedesco sottotitoli in italiano di 18:00 tedesco sottotitoli in italiano lu 20:15 tedesco sottotitoli in italiano |
||||
Lugano | ||||||
Cinema Iride | Viaggio in Giappone | sa 18:30 francese sottotitoli in italiano lu 20:30 francese sottotitoli in italiano ma 18:30 francese sottotitoli in italiano |
||||
CineStar 3 | Civil War | sa 18:20 I sa 21:00 I di 18:20 I di 21:00 I lu 18:20 I lu 21:00 I ma 18:20 I ma 21:00 I me 18:20 I me 21:00 I |
||||
CineStar 5 | Tito e Vinni a tutto ritmo | sa 15:20 I di 15:20 I me 15:20 I |
||||
Luzern | ||||||
Bourbaki 1 | Sowas von super! | sa 13:40 D di 13:40 D |
||||
Civil War | sa 15:40 E/d/f sa 20:20 E/d/f di 15:40 E/d/f di 20:20 E/d/f lu 15:40 E/d/f lu 20:20 E/d/f ma 15:40 E/d/f ma 20:20 E/d/f me 15:40 E/d/f |
|||||
Omegäng | sa 18:10 Dial/d/f di 18:10 Dial/d/f lu 18:10 Dial/d/f ma 18:10 Dial/d/f me 18:10 Dial/d/f |
|||||
Bourbaki 2 | Sowas von super! | me 13:40 D |
||||
Bourbaki 3 | Omegäng | di 14:10 Dial/d/f me 14:10 Dial/d/f |
||||
Bourbaki 4 | Wunderland | sa 16:10 D di 16:10 D lu 16:10 D ma 16:10 D me 16:10 D |
||||
Civil War | me 20:40 E/d/f |
|||||
blue Cinema Capitol 1 | Civil War | sa 14:30 E/d/f sa 17:30 E/d/f sa 20:30 E/d/f di 14:30 E/d/f di 17:30 E/d/f di 20:30 E/d/f lu 14:30 E/d/f lu 17:30 E/d/f lu 20:30 E/d/f ma 14:30 E/d/f ma 17:30 E/d/f ma 20:30 E/d/f me 14:30 E/d/f me 17:30 E/d/f me 20:30 E/d/f |
||||
blue Cinema Capitol 5 | Sowas von super! | sa 14:15 D di 14:15 D lu 14:15 D ma 14:15 D me 14:15 D |
||||
blue Cinema Capitol 6 | Royal Opera House: Sch... | me 20:15 Ov/d |
||||
stattkino | Fantastic Machine | sa 20:30 Ov/d lu 20:30 Ov/d ma 20:30 Ov/d |
||||
Verkehrshaus Filmtheater | Wunderland | di 19:00 D |
||||
Lyss | ||||||
Apollo | Sowas von super! | sa 14:00 D di 14:00 D me 14:00 D |
||||
Martigny | ||||||
Casino | Civil War | sa 20:30 vf di 20:30 vf |
||||
Corso | Daaaaaalí! | sa 20:30 vf di 20:30 vf lu 20:30 vf ma 20:30 vf |
||||
Massagno | ||||||
Lux Art House | La sala professori | di 18:15 tedesco sottotitoli in italiano lu 18:15 tedesco sottotitoli in italiano ma 20:30 tedesco sottotitoli in italiano |
||||
Mendrisio | ||||||
Multisala Teatro Ciak | Civil War | di 20:30 I ma 20:30 I |
||||
Multisala Teatro Mignon | Sidonie au Japon | sa 18:45 versione originale sottotitoli in italiano lu 20:30 versione originale sottotitoli in italiano ma 20:30 versione originale sottotitoli in italiano me 17:55 versione originale sottotitoli in italiano |
||||
Tito e Vinni a tutto ritmo | di 16:00 I lu 15:45 I |
|||||
La sala professori | di 20:30 versione originale sottotitoli in italiano |
|||||
Multisala Teatro Teatro | Civil War | sa 21:00 I lu 20:30 I |
||||
Challengers | me 20:30 I |
|||||
Multisala Teatro 1908 | Tito e Vinni a tutto ritmo | sa 14:30 I |
||||
La sala professori | sa 18:25 versione originale sottotitoli in italiano lu 20:30 versione originale sottotitoli in italiano ma 20:30 versione originale sottotitoli in italiano me 18:00 versione originale sottotitoli in italiano |
|||||
Sidonie au Japon | di 18:00 versione originale sottotitoli in italiano |
|||||
Civil War | me 20:30 I |
|||||
Monthey | ||||||
Plaza | Civil War | sa 20:30 vf di 19:30 vf lu 20:30 vf ma 20:30 vf |
||||
Montreux | ||||||
Hollywood 1 | Civil War | sa 20:30 vo di 20:30 vo ma 20:30 vo |
||||
Hollywood 2 | Monkey Man | sa 20:45 vo di 20:45 vo ma 20:45 vo |
||||
Gekijô-ban Supai Famir... | di 15:00 vf |
|||||
Morges | ||||||
Odéon 2 | La ferme des Bertrand | sa 13:15 vf sa 19:00 vf di 11:15 vf lu 15:00 vf ma 15:00 vf |
||||
Daaaaaalí! | sa 17:00 vf sa 21:00 vf di 21:00 vf lu 21:00 vf ma 21:00 vf |
|||||
Sidonie au Japon | di 17:00 vf lu 17:00 vf ma 17:00 vf |
|||||
Muri bei Bern | ||||||
blue Cinema Cinedome 1 | Civil War | sa 14:30 IMAX D sa 17:30 IMAX E/d sa 20:30 IMAX D di 14:30 IMAX D di 17:30 IMAX D di 20:30 IMAX E/d lu 14:30 IMAX D lu 17:30 IMAX E/d lu 20:30 IMAX D ma 14:30 IMAX D ma 17:30 IMAX D ma 20:30 IMAX E/d me 14:30 IMAX D me 17:30 IMAX E/d me 20:30 IMAX D |
||||
blue Cinema Cinedome 2 | Civil War | sa 14:00 Atmos E/d/f sa 17:00 Atmos D sa 20:00 Atmos E/d/f sa 23:15 Atmos D di 14:00 Atmos E/d/f di 17:00 Atmos E/d/f di 20:00 Atmos D lu 14:00 Atmos E/d/f lu 17:00 Atmos D lu 20:00 Atmos E/d/f ma 14:00 Atmos E/d/f ma 17:00 Atmos E/d/f ma 20:00 Atmos D me 14:00 Atmos E/d/f me 17:00 Atmos D me 20:00 Atmos E/d/f |
||||
blue Cinema Cinedome 4 | Abigail | sa 17:30 D sa 20:30 D di 17:30 D di 20:30 D lu 17:30 D lu 20:30 D ma 17:30 D ma 20:30 D me 17:30 D me 20:30 D |
||||
Sowas von super! | di 11:30 D |
|||||
blue Cinema Cinedome 5 | Sowas von super! | sa 17:45 D di 17:45 D lu 17:45 D ma 17:45 D me 17:45 D |
||||
blue Cinema Cinedome 6 | Sowas von super! | sa 14:30 D di 14:30 D lu 14:30 D ma 14:30 D me 14:30 D |
||||
Abigail | sa 17:00 E/d/f sa 20:00 E/d/f sa 23:15 D di 17:00 E/d/f di 20:00 E/d/f lu 17:00 E/d/f lu 20:00 E/d/f ma 17:00 E/d/f ma 20:00 E/d/f me 17:00 E/d/f me 20:00 E/d/f |
|||||
blue Cinema Cinedome 10 | Royal Opera House: Sch... | me 20:15 Ov/d |
||||
Männedorf | ||||||
Wildenmann | Omegäng | di 11:00 Dialekt |
||||
Netstal | ||||||
Arena Cinemas 1 | Civil War | sa 18:15 D di 18:15 D me 18:15 D |
||||
Abigail | sa 21:00 D di 21:00 D me 21:00 D |
|||||
Arena Cinemas 2 | Civil War | sa 15:55 D sa 20:55 D di 15:55 D di 20:55 D me 15:55 D me 20:55 D |
||||
Neuchâtel | ||||||
Apollo 1 | La ferme des Bertrand | sa 12:00 vf di 12:45 vf di 18:30 vf lu 12:00 vf lu 18:30 vf ma 12:00 vf ma 18:30 vf |
||||
Civil War | di 20:30 vf lu 20:30 vo |
|||||
Apollo 2 | Le mal n'existe pas | sa 12:30 vo di 12:30 vo lu 12:30 vo ma 12:30 vo |
||||
Civil War | sa 20:00 vf ma 20:00 vf |
|||||
Monkey Man | sa 22:30 vf di 20:00 vf lu 20:00 vo |
|||||
Apollo 3 | The Monk and the Gun | sa 12:15 vo di 12:15 vo lu 12:15 vo ma 12:15 vo |
||||
Une famille | di 18:00 vf ma 18:00 vf |
|||||
Bio | Le mal n'existe pas | sa 18:00 vo lu 18:00 vo |
||||
Daaaaaalí! | sa 20:15 vf di 20:15 vf lu 20:15 vf ma 20:15 vf |
|||||
The Monk and the Gun | di 18:00 vo ma 18:00 vo |
|||||
Cinéma Minimum | La bella estate | lu 19:00 vo ma 21:00 vo |
||||
Zadvengers | lu 21:00 En présence du réalisateur vf ma 19:00 vf |
|||||
Rex | Spy x Family Code: White | sa 16:00 vo di 16:00 vf |
||||
La ferme des Bertrand | sa 18:30 vf |
|||||
Nyon | ||||||
Capitole Fellini | Gekijô-ban Supai Famir... | di 15:30 vo |
||||
The Monk and the Gun | di 18:00 vo lu 18:00 vo ma 18:00 vo |
|||||
Oensingen | ||||||
Onik | Civil War | sa 20:00 D di 20:00 D ma 20:00 D |
||||
Oftringen | ||||||
youcinema 1 | Civil War | sa 17:30 D sa 20:10 D sa 22:50 D di 17:30 D di 20:10 D lu 20:10 D ma 20:10 D me 17:30 D me 20:10 D |
||||
youcinema 3 | Abigail | sa 17:40 D sa 20:20 D di 17:40 D di 20:20 D lu 20:20 D ma 20:20 D me 17:40 D me 20:20 D |
||||
youcinema 4 | Abigail | di 14:50 D |
||||
youcinema 5 | Sowas von super! | sa 15:00 D di 15:00 D me 15:00 D |
||||
Olten | ||||||
KinoKoni 1 | Civil War | sa 17:20 D sa 20:00 D di 17:20 D di 20:00 D lu 20:00 D ma 20:00 D me 17:20 D me 20:00 D |
||||
KinoKoni 2 | Abigail | sa 20:20 D di 20:20 D lu 20:20 D ma 20:20 D me 20:20 D |
||||
KinoKoni 3 | Sowas von super! | sa 15:00 D di 15:00 D me 15:00 D |
||||
Lichtspiele im Capitol | The Monk and the Gun | sa 17:30 Ov/d/f sa 17:30 Ov/d/f |
||||
Omegäng | lu 19:30 In Anwesenheit des Regisseurs Aldo Gugolz Dial/d/f lu 19:30 In Anwesenheit des Regisseurs Aldo Gugolz Dial/d/f |
|||||
Terrestrial Verses | ma, 30. avr 20:00 Farsi/d/f |
|||||
Orbe | ||||||
Urba II | Daaaaaalí! | sa 20:45 vf di 20:45 vf |
||||
Oron-la-Ville | ||||||
Cinéma d'Oron Gilbert Morandi | Daaaaaalí! | sa 18:00 vf ma 20:00 vf |
||||
Payerne | ||||||
Les Apollo 1 | La ferme des Bertrand | sa 18:20 vf di 18:20 vf |
||||
Civil War | sa 20:45 vf di 20:45 vf lu 19:50 vf |
|||||
Les Apollo 2 | Civil War | ma 19:50 vf |
||||
Les Apollo 3 | Civil War | sa 18:10 vf di 18:10 vf |
||||
La ferme des Bertrand | di 11:10 vf lu 19:40 vf ma 19:40 vf |
|||||
Pontresina | ||||||
Rex | La voie royale | ve, 03. mai 18:00 F/d sa, 04. mai 18:00 F/d di, 05. mai 18:00 F/d |
||||
The Fall Guy | ve, 03. mai 20:30 D sa, 04. mai 20:30 D di, 05. mai 20:30 D |
|||||
White Bird | sa, 11. mai 18:00 E/d/f di, 12. mai 18:00 E/d/f |
|||||
Porrentruy | ||||||
Cinémajoie | Daaaaaalí! | sa 20:30 vf di 17:00 vf |
||||
N'avoue jamais | je 18:00 vf ve 20:30 vf sa, 27. avr 20:30 vf di, 28. avr 17:00 vf |
|||||
Lupin III: Le château ... | sa, 04. mai 18:00 vf di, 05. mai 17:00 vf |
|||||
Prilly | ||||||
Cinétoile 2 | Civil War | sa 13:00 vf sa 15:30 vf sa 18:00 vf sa 20:30 vf di 13:00 vf di 15:30 vf di 18:00 vf di 20:30 vf lu 18:00 vf lu 20:30 vf ma 18:00 vf ma 20:30 vf |
||||
Cinétoile 4 | Spy x Family Code: White | sa 13:00 vf sa 15:30 vf di 13:00 vf di 15:30 vf |
||||
Cinétoile 5 | Monkey Man | sa 18:30 vf sa 21:00 vf di 18:30 vf di 21:00 vf lu 18:30 vf lu 21:00 vf ma 18:30 vf ma 21:00 vf |
||||
Rapperswil-Jona | ||||||
Kinobar Leuzinger | Civil War | sa 20:15 D di 20:15 D lu 20:15 D ma 20:15 D |
||||
Romanshorn | ||||||
Roxy | Omegäng | di 17:00 Filmgespräch - Aldo Gugolz und Stöff Sutter Dialekt |
||||
Sargans | ||||||
Kiwi Castels 1 | Civil War | sa 20:15 D di 20:15 D me 20:15 D |
||||
Schaan | ||||||
Skino 1 | Civil War | sa 20:15 E/d ma 20:15 E/d me 20:15 E/d |
||||
The Monk and the Gun | lu 18:15 Ov/d |
|||||
Schaffhausen | ||||||
Kinepolis 1 | Abigail | sa 20:00 D di 20:00 D lu 20:00 D ma 20:00 D me 20:00 D |
||||
Kinepolis 3 | Civil War | sa 20:00 D sa 22:45 D di 20:00 D lu 20:00 D ma 20:00 D me 20:00 D |
||||
Kinepolis 7 | Civil War | sa 14:00 D sa 17:00 D di 14:00 D di 17:00 D lu 14:00 D lu 17:00 D ma 14:00 D ma 17:00 D me 14:00 D me 17:00 D |
||||
Abigail | sa 23:15 D |
|||||
Kiwi Scala 1 | Wunderland | sa 14:30 D di 14:30 D |
||||
Schwyz | ||||||
Kino Schwyz Blau | Omegäng | sa 18:00 Dialekt lu 18:00 Dialekt ma 18:00 Dialekt |
||||
Civil War | sa 20:10 D di 20:10 D lu 20:10 D ma 20:10 D me 20:10 D |
|||||
Sowas von super! | di 15:45 D me 15:45 D |
|||||
Kino Schwyz Grün | Wunderland | sa 18:00 D di 15:25 D lu 18:00 D me 18:00 D |
||||
Kino Schwyz Rot | Abigail | sa 20:20 D di 20:20 D lu 20:20 D ma 20:20 D me 20:20 D |
||||
Schöftland | ||||||
Cinema 8 1 | Civil War | sa 17:25 D sa 20:20 D di 14:30 D di 17:25 D di 20:15 D lu 20:10 D ma 20:10 D me 20:15 D |
||||
Cinema 8 2 | Wunderland | sa 13:55 D di 13:55 D me 14:45 D me 17:25 D |
||||
Civil War | sa 22:30 D |
|||||
Sowas von super! | di 11:30 D |
|||||
Abigail | di 20:15 Atmos D ma 20:05 Atmos D |
|||||
Cinema 8 3 | Sowas von super! | sa 13:30 D |
||||
Abigail | me 20:15 Atmos D |
|||||
Cinema 8 4 | Abigail | sa 21:15 D |
||||
Cinema 8 5 | Abigail | sa 23:15 Atmos D lu 20:15 Atmos D |
||||
Sowas von super! | me 15:00 D |
|||||
Sierre | ||||||
Casino | Civil War | sa 18:00 vf sa 20:30 vf di 16:30 vf di 19:00 vf lu 20:30 vf ma 20:30 vf |
||||
Sins | ||||||
Cinepol 1 | Civil War | sa 20:15 D di 20:15 D ma 20:15 D me 20:15 D |
||||
Cinepol 2 | Sowas von super! | me 14:30 D |
||||
Cinepol 3 | Sowas von super! | sa 15:30 D di 15:30 D |
||||
Sion | ||||||
Cinesion Arlequin | Civil War | sa 20:30 vf di 19:00 vf lu 20:30 vf ma 20:30 vo |
||||
Daaaaaalí! | di 16:30 vf ma 18:00 vf |
|||||
Cinesion Lux | Monkey Man | sa 20:00 vf di 19:30 vf lu 20:00 vf ma 20:00 vf |
||||
Sissach | ||||||
Palace | The Fall Guy | me, 01. mai 20:30 D je, 02. mai 20:30 D ve, 03. mai 20:30 D sa, 04. mai 20:30 D di, 05. mai 20:30 D lu, 06. mai 20:30 D ma, 07. mai 18:00 D me, 08. mai 18:00 D |
||||
White Bird | je, 09. mai 18:00 E/d/f ve, 10. mai 18:00 E/d/f sa, 11. mai 18:00 E/d/f di, 12. mai 18:00 E/d/f lu, 13. mai 18:00 E/d/f ma, 14. mai 20:30 E/d/f me, 15. mai 20:30 E/d/f |
|||||
Solothurn | ||||||
Capitol | Sowas von super! | sa 14:30 D di 14:30 D me 14:30 D |
||||
Palace | Abigail | sa 20:00 D di 19:00 D ma 20:00 D |
||||
Kino im Uferbau | Fantastic Machine | di 20:30 Ov/d lu 20:30 Ov/d me 20:30 Ov/d |
||||
Spiez | ||||||
Movieworld Paradiso | Sowas von super! | sa 14:00 D di 15:00 D me 15:00 D |
||||
Spreitenbach | ||||||
Pathé Spreitenbach 1 | Civil War | sa 13:30 IMAX D sa 20:00 IMAX D di 13:30 IMAX D lu 14:30 IMAX D ma 15:00 IMAX D ma 20:15 IMAX D me 14:00 IMAX D |
||||
Pathé Spreitenbach 2 | Abigail | sa 20:20 D di 20:15 D lu 15:00 D lu 20:15 E/d/f ma 14:30 D ma 20:00 D |
||||
Pathé Spreitenbach 3 | Sowas von super! | sa 13:00 D sa 15:00 D di 10:00 D di 12:00 D di 14:00 D di 16:00 D me 14:00 D me 16:00 D |
||||
Civil War | sa 18:10 D sa 20:45 E/d/f sa 23:15 D di 18:00 D di 20:30 D lu 20:30 D ma 15:30 D ma 18:00 D ma 20:30 E/d/f me 18:00 D me 20:30 D |
|||||
Pathé Spreitenbach 4 | Abigail | me 20:00 D |
||||
St. Gallen | ||||||
Kinok | The Monk and the Gun | sa 17:10 E/d/f |
||||
Omegäng | di 11:15 Dialekt |
|||||
blue Cinema Scala 1 | Civil War | sa 14:30 E/d/f sa 17:30 E/d/f sa 20:30 E/d/f di 14:30 E/d/f di 17:30 E/d/f di 20:30 E/d/f lu 14:30 E/d/f lu 17:30 E/d/f lu 20:30 E/d/f ma 14:30 E/d/f ma 17:30 E/d/f ma 20:30 E/d/f me 14:30 E/d/f me 17:30 E/d/f me 20:30 E/d/f |
||||
blue Cinema Scala 4 | Sowas von super! | sa 14:15 D di 14:15 D lu 14:15 D ma 14:15 D me 14:15 D |
||||
St. Moritz | ||||||
Scala | Civil War | sa 17:00 E/d/f di 15:00 E/d/f |
||||
Stans | ||||||
afm cinema 1 | Civil War | sa 20:15 D di 19:30 D ma 20:15 D me 20:15 D |
||||
afm cinema 2 | Sowas von super! | me 14:15 D |
||||
afm cinema 3 | Sowas von super! | sa 14:00 D di 14:00 D |
||||
Tavannes | ||||||
Cinéma Royal | Spy x Family Code: White | sa 14:00 vf di 10:00 vf |
||||
Frères | me 17:30 vf je 20:00 vf sa, 27. avr 21:00 vf ma, 30. avr 20:00 vf |
|||||
N'avoue jamais | me 20:00 vf ve 20:00 vf sa, 27. avr 17:00 vf di, 28. avr 17:00 vf |
|||||
Thun | ||||||
Rex 1 | Omegäng | sa 18:30 Dialekt di 18:30 Dialekt lu 18:30 Dialekt ma 18:30 Dialekt me 18:30 Dialekt |
||||
Civil War | sa 20:15 D di 20:15 D lu 20:15 D ma 20:15 E/d/f me 20:15 D |
|||||
Rex 4 | Sowas von super! | sa 13:15 D di 13:15 D me 13:45 D |
||||
Abigail | sa 20:30 D di 20:30 D ma 20:30 E/d/f |
|||||
The Monk and the Gun | lu 18:00 Ov/d |
|||||
Rex 5 | The Monk and the Gun | sa 13:30 Ov/d di 13:30 Ov/d |
||||
Thusis | ||||||
Kino Rätia | Sterben | ve, 31. mai 20:15 D di, 02. jui 20:15 D |
||||
Tramelan | ||||||
Le cinématographe | Civil War | sa 21:00 vf di 17:00 vf |
||||
Back to Black | me 20:00 vo je 20:15 vo ve 20:30 vf sa, 27. avr 21:00 vf di, 28. avr 17:00 vf |
|||||
Uster | ||||||
Qtopia | The Monk and the Gun | di 18:00 Ov/d/f di 20:30 Ov/d/f |
||||
Uznach | ||||||
Rex | Civil War | sa 20:00 D di 19:00 D me 19:30 D |
||||
Uzwil | ||||||
City 1 | Sowas von super! | sa 16:00 D me 16:00 D |
||||
Civil War | sa 20:15 D di 19:15 D lu 20:00 D me 20:00 D |
|||||
Omegäng | di 17:45 Dial/d |
|||||
City 2 | Omegäng | sa 18:30 Dial/d lu 18:00 Dial/d me 18:00 Dial/d |
||||
Sowas von super! | di 13:30 D |
|||||
Vevey | ||||||
Astor | Civil War | di 20:30 vf lu 20:30 vo |
||||
Crazy Moon | Back to Black | me 19:00 vo |
||||
Rex 2 | Daaaaaalí! | sa 20:45 vf di 20:45 vf lu 20:45 vf |
||||
Rex 3 | La ferme des Bertrand | sa 18:00 vf |
||||
Civil War | sa 20:30 vf ma 20:30 vf |
|||||
Visp | ||||||
Astoria | Civil War | sa 20:00 D di 20:00 D ma 20:00 E/d me 20:00 D |
||||
Wattwil | ||||||
Passerelle 1 | Sowas von super! | di 13:30 D me 14:00 D |
||||
Weinfelden | ||||||
Liberty Cinema 1 | Civil War | sa 20:00 Atmos D sa 22:45 Atmos D di 20:00 Atmos D lu 20:00 Atmos D ma 20:00 Atmos D me 20:00 Atmos D |
||||
Liberty Cinema 2 | Sowas von super! | sa 14:00 D di 14:00 D |
||||
Liberty Cinema 3 | Sowas von super! | me 14:00 D |
||||
Werdenberg | ||||||
Kiwi Treff 1 | Civil War | sa 20:00 D di 20:00 D lu 20:00 D ma 20:00 D me 20:00 D |
||||
Wettingen | ||||||
Orient | The Monk and the Gun | sa 20:15 Bhutan/d/f di 19:00 Bhutan/d/f lu 20:15 Bhutan/d/f |
||||
Omegäng | me 20:15 Dialekt |
|||||
La voie royale | ve, 03. mai 20:15 F/d sa, 04. mai 20:15 F/d lu, 06. mai 20:15 F/d |
|||||
Hors-saison | ve, 10. mai 20:15 F/d sa, 11. mai 20:15 F/d lu, 13. mai 20:15 F/d |
|||||
Crowrã – The Buriti Fl... | di, 12. mai 19:00 Ov/d/f me, 15. mai 20:15 Ov/d/f |
|||||
Boléro | ve, 17. mai 20:15 F/d sa, 18. mai 20:15 F/d lu, 20. mai 20:15 F/d |
|||||
Goodbye Julia | ve, 24. mai 20:15 Arab/d sa, 25. mai 20:15 Arab/d lu, 27. mai 20:15 Arab/d |
|||||
Wetzikon | ||||||
Palace 1 | Civil War | sa 17:00 D sa 20:15 D di 17:00 D di 20:15 D lu 17:00 D lu 20:15 D ma 17:00 D ma 20:15 D me 17:00 D me 20:15 D |
||||
Wil | ||||||
Cinewil 1 | Sowas von super! | sa 10:00 D di 10:00 D |
||||
Civil War | sa 19:30 D di 19:30 D lu 19:30 D ma 19:30 D |
|||||
Cinewil 2 | Sowas von super! | sa 13:30 D di 13:30 D lu 14:45 D ma 14:45 D |
||||
Civil War | sa 23:10 D |
|||||
Wunderland | di 10:30 D |
|||||
Cinewil 4 | The Monk and the Gun | sa 10:15 Bhutan/d/f ma 20:35 Bhutan/d/f me 18:00 Bhutan/d/f |
||||
Wunderland | sa 20:15 D me 20:30 D |
|||||
Willisau | ||||||
cinebar | Sowas von super! | sa 14:00 D di 14:00 D me 14:00 D |
||||
Winterthur | ||||||
Kino Cameo | Fantastic Machine | sa 18:00 Ov/d |
||||
Kiwi Center 1 | Civil War | sa 17:15 D sa 20:30 D di 17:15 D di 20:30 D lu 17:15 D lu 20:30 D ma 17:15 D ma 20:30 D me 17:15 D me 20:30 D |
||||
Kiwi Center 2 | Civil War | sa 17:45 E/d/f di 17:45 E/d/f lu 17:45 E/d/f ma 17:45 E/d/f me 17:45 E/d/f |
||||
Abigail | sa 20:45 D di 20:45 D lu 20:45 D ma 20:45 D me 20:45 D |
|||||
Kiwi Center 3 | Abigail | sa 17:45 D di 17:45 D lu 17:45 D ma 17:45 D me 17:45 D |
||||
Kiwi Center 7 | Sowas von super! | sa 14:45 D di 14:45 D lu 14:45 D ma 14:45 D me 14:45 D |
||||
Kiwi Loge 2 | Wunderland | sa 14:00 D di 14:00 D lu 14:00 D ma 14:00 D me 14:00 D |
||||
blue Cinema Maxx 1 | Civil War | sa 14:30 D sa 17:30 E/d/f sa 20:30 D di 14:30 D di 17:30 D di 20:30 D lu 14:30 D lu 17:30 E/d/f lu 20:30 D ma 14:30 D ma 17:30 D ma 20:30 D me 14:30 D me 17:30 E/d/f me 20:30 D |
||||
blue Cinema Maxx 3 | Sowas von super! | sa 14:15 D di 14:15 D lu 14:15 D ma 14:15 D me 14:15 D |
||||
blue Cinema Maxx 5 | Abigail | sa 17:00 D di 17:00 D lu 17:00 D ma 17:00 D me 17:00 D |
||||
Sowas von super! | di 11:30 D |
|||||
blue Cinema Maxx 6 | Abigail | sa 20:30 D di 20:30 D lu 20:30 D ma 20:30 D me 20:30 D |
||||
Wädenswil | ||||||
SchlossCinema | Sowas von super! | sa 13:30 D ma 16:00 D |
||||
Omegäng | me 18:00 Dial/d/f |
|||||
Yverdon-Les-Bains | ||||||
Bel-Air | La ferme des Bertrand | sa 18:45 vf di 11:00 vf lu 15:45 vf ma 18:45 vf |
||||
Daaaaaalí! | sa 20:45 vf di 17:30 vf lu 20:45 vf ma 20:45 vf |
|||||
Cinestudio 1 | Monkey Man | sa 17:45 vf di 20:15 vf lu 20:15 vf ma 20:15 vf |
||||
Cinestudio 4 | Civil War | sa 20:30 vf di 20:30 vf lu 20:30 vf ma 20:30 vf |
||||
Zuchwil | ||||||
Canva | Civil War | sa 20:00 D di 17:00 D lu 20:00 E/d/f ma 20:00 E/d/f |
||||
Zug | ||||||
Seehof 1 | Civil War | sa 20:15 E/d/f di 20:15 E/d/f lu 20:15 E/d/f ma 20:15 E/d/f me 20:15 E/d/f |
||||
Omegäng | di 11:30 In Anwes. von Aldo Gugolz Dial/d/f |
|||||
Seehof 2 | The Monk and the Gun | di 11:45 Ov/d/f lu 17:45 Ov/d/f ma 20:30 Ov/d/f me 17:45 Ov/d/f |
||||
Sowas von super! | lu 14:30 D ma 14:30 D me 14:30 D |
|||||
Zürich | ||||||
Arena Cinemas 4 | Abigail | sa 18:00 D sa 21:00 D di 18:00 D di 21:00 D lu 18:00 D lu 21:00 D ma 18:00 D ma 21:00 D me 18:00 D me 21:00 D |
||||
Arena Cinemas 6 | Abigail | sa 16:00 D di 16:00 D lu 16:00 D ma 16:00 D |
||||
Arena Cinemas 7 | Civil War | sa 18:20 D sa 20:55 D di 18:20 D di 20:55 D lu 18:20 D lu 20:55 D ma 18:20 D ma 20:55 D me 18:20 D me 20:55 D |
||||
Arena Cinemas 8 | Civil War | sa 18:40 E/d/f sa 21:10 E/d/f di 18:40 E/d/f di 21:10 E/d/f lu 18:40 E/d/f lu 21:10 E/d/f ma 18:40 E/d/f ma 21:10 E/d/f me 18:40 E/d/f me 21:10 E/d/f |
||||
Arena Cinemas 12 | Civil War | sa 13:50 D di 13:50 D lu 13:50 D ma 13:50 D me 13:50 D |
||||
Arena Cinemas 17 | Wunderland | sa 18:30 D di 18:30 D lu 18:30 D ma 18:30 D me 18:30 D |
||||
Arthouse Le Paris | The Monk and the Gun | di 12:15 Ov/d/f lu 12:15 Ov/d/f ma 12:15 Ov/d/f me 12:15 Ov/d/f |
||||
Arthouse Movie 1 | Operation Silence – Di... | sa 18:10 Ov/d/f di 18:10 Ov/d/f lu 18:10 Ov/d/f ma 18:10 Ov/d/f |
||||
Arthouse Piccadilly 1 | The Monk and the Gun | sa 15:30 Ov/d/f sa 20:15 Ov/d/f di 14:00 Ov/d/f di 19:00 Ov/d/f lu 15:30 Ov/d/f ma 15:30 Ov/d/f ma 20:15 Ov/d/f me 15:40 Ov/d/f |
||||
Arthouse Piccadilly 2 | The Monk and the Gun | me 20:40 Ov/d/f |
||||
blue Cinema Abaton 1 | Abigail | sa 14:00 D sa 17:00 D sa 20:00 D sa 22:45 D di 14:30 D di 17:30 D di 20:30 D lu 14:30 D lu 17:30 D lu 20:30 D ma 14:30 D ma 17:30 D ma 20:30 D me 14:30 D me 17:30 D me 20:30 D |
||||
blue Cinema Abaton 2 | Abigail | sa 17:15 4DX D sa 23:00 4DX D di 20:15 4DX D lu 17:15 4DX D ma 20:15 4DX D me 17:15 4DX D |
||||
Civil War | sa 20:15 4DX D di 17:15 4DX D lu 20:15 4DX D ma 17:15 4DX D me 20:15 4DX D |
|||||
blue Cinema Abaton 4 | Civil War | sa 23:00 D |
||||
Sowas von super! | di 11:45 D |
|||||
blue Cinema Abaton 5 | Sowas von super! | sa 14:30 D di 14:30 D lu 14:30 D ma 14:30 D me 14:30 D |
||||
blue Cinema Abaton a | Civil War | sa 14:30 E/d/f sa 17:30 E/d/f sa 20:30 E/d/f di 14:30 E/d/f di 17:30 E/d/f di 20:30 E/d/f lu 14:30 E/d/f lu 17:30 E/d/f lu 20:30 E/d/f ma 14:30 E/d/f ma 17:30 E/d/f ma 20:30 E/d/f me 14:30 E/d/f me 17:30 E/d/f me 20:30 E/d/f |
||||
blue Cinema Abaton b | Civil War | sa 14:00 D sa 17:00 D sa 20:00 D di 14:00 D di 17:00 D di 20:00 D lu 14:00 D lu 17:00 D lu 20:00 D ma 14:00 D ma 17:00 D ma 20:00 D me 14:00 D me 17:00 D me 20:00 D |
||||
blue Cinema Capitol 4 | Sowas von super! | sa 14:30 D di 14:30 D lu 14:30 D ma 14:30 D me 14:30 D |
||||
Abigail | sa 17:30 E/d/f sa 20:30 E/d/f di 17:30 E/d/f di 20:30 E/d/f lu 17:30 E/d/f lu 20:30 E/d/f ma 17:30 E/d/f ma 20:30 E/d/f me 17:30 E/d/f me 20:30 E/d/f |
|||||
blue Cinema Corso 1 | Civil War | sa 14:00 E/d/f sa 17:00 E/d/f sa 20:00 E/d/f di 14:00 E/d/f di 17:00 E/d/f di 20:00 E/d/f lu 14:00 E/d/f lu 17:00 E/d/f lu 20:00 E/d/f ma 14:00 E/d/f ma 17:00 E/d/f ma 20:00 E/d/f me 14:00 E/d/f me 17:00 E/d/f |
||||
Royal Opera House: Sch... | me 20:15 Ov/d |
|||||
blue Cinema Corso 4 | Civil War | me 20:00 E/d/f |
||||
blue Cinema Metropol 1 | Civil War | sa 14:30 E/d/f sa 17:30 E/d/f sa 20:30 E/d/f di 14:30 E/d/f di 17:30 E/d/f di 20:30 E/d/f lu 14:30 E/d/f lu 17:30 E/d/f lu 20:30 E/d/f ma 14:30 E/d/f ma 17:30 E/d/f ma 20:30 E/d/f me 14:30 E/d/f me 17:30 E/d/f me 20:30 E/d/f |
||||
Frame 1 | Civil War | sa 15:00 E/d/f sa 17:30 E/d/f sa 20:00 E/d/f di 15:00 E/d/f di 17:30 E/d/f di 20:00 E/d/f lu 15:00 E/d/f lu 17:30 E/d/f lu 20:00 E/d/f ma 15:00 E/d/f ma 17:30 E/d/f ma 20:00 E/d/f me 15:00 E/d/f me 17:30 E/d/f me 20:00 E/d/f |
||||
Frame 3 | Fantastic Machine | sa 16:00 Ov/d sa 20:30 Ov/d di 16:00 Ov/d di 20:30 Ov/d lu 14:00 Ov/d lu 16:00 Ov/d lu 20:30 Ov/d ma 14:00 Ov/d ma 16:00 Ov/d ma 20:30 Ov/d me 16:00 Ov/d |
||||
Frame 4 | Wunderland | sa 14:00 D sa 18:15 D di 14:00 D di 18:15 D lu 14:00 D lu 18:15 D ma 14:00 D ma 18:15 D me 14:00 D me 18:15 D |
||||
Frame 5 | Sowas von super! | sa 13:30 D di 13:30 D lu 13:30 D ma 13:30 D me 13:30 D |
||||
Houdini 1 | Civil War | sa 16:00 Atmos E/d/f sa 18:30 Atmos E/d/f sa 21:00 Atmos E/d/f di 16:00 Atmos E/d/f di 18:30 Atmos E/d/f di 21:00 Atmos E/d/f lu 16:00 Atmos E/d/f lu 18:30 Atmos E/d/f lu 21:00 Atmos E/d/f ma 16:00 Atmos E/d/f ma 18:30 Atmos E/d/f ma 21:00 Atmos E/d/f me 16:00 Atmos E/d/f me 18:30 Atmos E/d/f me 21:00 Atmos E/d/f |
||||
Houdini 5 | Sowas von super! | sa 13:30 D di 13:30 D lu 13:30 D ma 13:30 D me 13:30 D |
||||
Riffraff 1 | Omegäng | sa 13:30 Dial/d/f sa 17:20 Dial/d/f sa 19:10 Dial/d/f di 13:30 Dial/d/f di 17:20 Dial/d/f di 19:10 Dial/d/f lu 13:30 Dial/d/f lu 17:20 Dial/d/f lu 19:10 Dial/d/f ma 13:30 Dial/d/f ma 17:20 Dial/d/f ma 19:10 Dial/d/f me 13:30 Dial/d/f |
||||
Riffraff 3 | Omegäng | me 18:10 Dial/d/f |
||||
Xenix | Theo: Eine Konversatio... | ve, 03. mai 20:15 Dial/e sa, 04. mai 20:15 Dial/e di, 05. mai 18:30 Dial/e lu, 06. mai 20:00 Dial/e |
||||
Crowrã – The Buriti Fl... | je, 09. mai 18:30 Ov/Port/d/f ve, 10. mai 18:00 Ov/Port/d/f sa, 11. mai 18:30 Ov/Port/d/f |
|||||
Lillifee und das Nashorn |
14:20 D/d/f |
14 J |